پارک آبی جینو تفلیس پارک آبی جینو تفلیس 5555

پارک آبی جینو تفلیس

پارک آبی جینو تفلیس

پارک آبی جینو تفلیس،یکی از اماکن تفریحی مهم در گرجستان می باشد، که در ۳ کیلومتری مرکز شهر تفلیس و در فاصله ۳۰ کیلومتری از دریا و نزدیک به دریاچه تفلیس قرار گرفته است، که دارای اینترنت و پارکینگ هم می باشد. این پارک یکی از مهمترین جاهای دیدنی تفلیس برای گرجی ها می باشد که هر ساله در فصل تابستان پذیرای تعداد زیادی از گردشگران خارجی و مردم بومی گرجستان است.

پارک آبی جینو تفلیس پارک آبی جینو تفلیس Aqua Park Tbilisi1 370x260

این پارک آبی به عنوان مهم ترین مکان تفریحی در تور گرجستان  در سال ۲۰۰۶ افتتاح شده است. در این پارک انواع سرسره های آبی، استخرهای شنا و… وجود دارد. این پارک رو باز یکی از پارک های آبی محبوب و زیبای برای گردشگران و خود گرجی ها می باشد.

پارک آبی جینو تفلیس پارک آبی جینو تفلیس پارک آبی جینو تفلیس Aqua Park Tbilisi44444 370x260
پارک آبی جینو تفلیس

معرفی جینو پارادایس تفلیس | Gino Paradise Tbilisi

جینو پارادایس مجموعه ای بزرگ، تفریحی و چند منظوره است که می تواند برای شما یک روز تفریحی و متفاوت را در تفلیس رقم بزند. فرقی نمی کند چه زمانی سفر به پایتخت گرجستان را در برنامه خود قرار داده اید، درهای جینو پارادایس تمام روزهای سال به روی شما باز است و می توانید از تفریحات و خدماتش، هم زمان استفاده کنید. در کل در این مجموعه تفریحی یک پارک آبی، بخش ماساژ و سونا و بخش بدنسازی به چشم می‌خورد. قسمت پارک آبی جینو پارادایس، یکی از بخش های قابل توجه و بزرگ مجموعه است که در آن تفریحات هیجانی متفاوتی وجود دارد که عبارت اند از:

  • سرسره سورتمه
  • بخش ساحلی
  • تفریحات هیجانی و آبی
  • بخش کودکان
  • پارک داینو
  • استخرها

در کنار همه این بخش ها، خدمات دیگری در جینو پارادایس در اختیار بازدیدکننده ها قرار می گیرد که از آن جمله می توان به رستوران و کافه و سالن برگزاری مراسم و جشن ها اشاره کرد.

پارک آبی جینو تفلیس پارک آبی جینو تفلیس پارک آبی جینو تفلیس gino tbilisi2 370x260
پارک آبی جینو تفلیس

پارک آبی جینو تفلیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *