پیست اسکی شیرباد

شهریور ۱۶, ۱۳۹۵
جاذبه ها

مجموعه پیست اسکی شیرباد

باشگاه اسکی شیرباد در اسفند سال 1388 تأسیس گردیده و هدف از آن ایجاد فضایی سالم و مفرح برای هموطنان عزیز می­باشد که برای اولین بار در شرق کشور امکان اسکی برای اسکی­بازان عزیز فراهم گردیده است.

این پیست با بررسی­های فنی در طی دو سال توسط افراد کاملاً مجرب و حرفه­ای به موقعیت خراسان رضوی _ چناران_ ارتفاعات رشته کوه بینالود ـ جبهه شمالی ـ انتهای دره دولت آباد احداث گردیده است.
برای رفتن به پیست اسکی شیرباد، باید از مسیر مشهد به چناران رفته و دور برگردان گلمکان را 2 کیلومتر به سمت مشهدبرگردید و سپس سمت راست تابلوی روستای دولت آباد را مشاهده کرده و وارد می شوید.
از خود روستا تا پیست اسکی شیرباد معادل 20 کیلومتر باید مسیر خاکی را طی کنید.
البته در فصل زمستان بدلیل سختی و وضعیت نامساعد جوی، توصیه می شود با خودروهای دو دیفرانسیل و یا وسایل نقلیه همان مسیر تردد صورت گیرد.
داشتن زنجیر چرخ الزامی می باشد.

خدمات مجموعه شیرباد

پیست اسکی شیرباد، دارای رستوران پیست، کافی شاپ، فضای گرم و دل نشین با محیطی کوهستانی، چشم انداز های بسیار زیبا و برفی، امکان لوژسواری، اجاره لوازم اسکی، تله اسکی، آموزش اسکی و…
می باشد.
علاقه مندان به اسکی می توانند در روزهای جمعه با خودرو های شخصی مجهز (در بالا توضیحات ارائه شده است) و یا با تورهای معتبر به این مجموعه سفر کنند و از امکانات مجموعه استفاده کنند.
به لطف امکانات فراوان مجموعه، افرادی هم که تمایل به اسکی ندارند می توانند از محیط و سایر خدمات بهره ببرند.

نقشه پیست اسکی شیرباد

نقشه پیست اسکی شیرباد

شرایط تور و نحوه ثبت نام در تورهای پیست را می توانید در اینجا مطالعه کنید

اکتیوتور مجری تورهای پیست اسکی در مشهد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *