تورهای اختصاصی

سفارشی برنامه‌ریزی و سفر کنید

 اگر اهل سفرهای دسته‌جمعی هستید و دوست دارید به صورت گروهی سفر کنید، این مطلب برای شماست. در این مطلب شما را با یک امکان جدید در اکتیوتور آشنا خواهیم کرد تا میزبانی سفرهای گروهی و سفارشی خود را به ما بسپارید، حتی اگر مقصد مورد نظرتان در بین تورهای ما نباشد! باز هم به سادگی و به صورت گروهی می‌توانید از خدمات ما بهره مند شوید.

 ویژگی منحصربه فرد بعدی اینکه گروه همسفران‌تان را خودتان انتخاب کنید. با خیال راحت و همراه با گروه دوستان خود به مقصد دلخواه‌تان سفر کنید، اکتیوتور بهترین شرایط میزبانی و برگزاری تورهای گروهی را برای شما فراهم خواهد کرد.

کافیست شرایط زیر را دارا باشید

گاهی دوست داریم با جمع دوستان‌مان سفری اختصاصی انجام دهیم. همراه با گروهی که متعلق به خودمان است و همگی از دوستان و آشنایان هستند. گاهی نیز ادارات و سازمان‌ها تمایل دارند سفرهایی را برای کارمندان واحدهای سازمانی خود ترتیب دهند که البته یکی از بهترین پاداش‌های سازمانی همین سفرهای اختصاصی است. جزو هر دسته‌ای که هستید، اکتیوتور برای‌تان پیشنهاد ویژه‌ای دارد. میزبانی سفرهای خود را به ما بسپارید و از سفر گروهی خود بیشترین لذت را ببرید.

 

 شرایط این سفرها چیست؟

  • برای سفرهای داخلی چند روزه، تعداد اعضای گروه حداقل تعداد 15 نفر با هیوندا 18 نفره،  24 نفر با اتوبوس های وی ای پی 25 نفره و یا تعداد 35 نفر با اتوبوس های توریستی 44 نفره 
  • حتی اگر مقصد مورد نظر جزو تورهای فعلی اکتیوتور نباشد، ما شرایط سفر به مقصد مورد نظر شما  را برای‌تان فراهم می‌کنیم.
  • اگر گروه اختصاصی شما به حد نصاب نرسید و تمایل دارید با دیگر علاقمندان به سفر آشنا شوید، سفر شما در وبسایت اکتیوتور قرار می‌گیرد و شما می‌توانید با افراد دیگری که علاقه‌مند هستند، به آن مقصد سفر کنند، همراه شوید.پس می توانید همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و از این فرصت استثنایی بهره مند شوید

    با ما تماس بگیرید  0515156

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *